Eaton - Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar - D250-CI48-NZM-RTR
Aanbevelingen
Productomschrijving
194558 D250-CI48-NZM-RTR Deksel CI, HxBxD=750x375x150mm, transparant + hoed NZM-RTR
Doorzichtige afdekking, met kap voor NZM4 motoraandrijving, beschermingsgraad: IP65, gepatenteerde dekselsluitingen met geïntegreerde overdrukcompensatie, verzegelbare afdekkapsluitingen, doorlopende geschuimde pakking, montagediepte met montageplaat: 279 mm, kan worden gebruikt voor CI-bases E, X en V, type vergrendelingsmechanisme: actor met gereedschap (niet toegankelijk voor niet-gekwalificeerd personeel), kortsluitafschakelvermogen Icc = 50 kA in combinatie met CI-behuizingen en NZM vermogensautomaat.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3037074 |
| Artikelnummer fabrikant | 194558 |
| EAN-code | 9010238058606 |
| Artikelklasse (ETIM) | Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | D250-CI48-NZM-RTR |
| Omschrijving | Deksel CI, HxBxD=750x375x150mm, transparant + hoed NZM-RTR |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Hoogte | 500 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 375 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met ontluchting | Nee |
| Met kabeldoorvoering | Nee |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| Geschikt voor dakbeplanking | Nee |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Nee |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 375 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 250 mm |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,667 kg |
| Afmeting verpakking | 0,182 x 0,377 x 0,502 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 311,99 per 1 st |
Artikel bevat 1 st