Eaton - Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar - D200-CI44-RAL7035
Brutoprijs
115,00
Eaton - Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar - D200-CI44-RAL7035
Ons artikelnummer
3035181
Artikelnummer fabrikant
194625
Type nummer
D200-CI44-RAL7035
EAN-code
9010238059337
Hoogte
375 mm
Diepte
70 mm
Materiaal
Kunststof
Breedte
375 mm
Uitvoering oppervlakte
Overig
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
194625 D200-CI44-RAL7035 Deksel CI, HxBxD=375x375x100mm, RAL7035
Ondoorzichtige deksel, beschermingsgraad: IP65, gepatenteerde dekselsluitingen met geïntegreerde overdrukcompensatie, verzegelbare afdekkapsluitingen, doorlopende geschuimde pakking, RAL 7035, montagediepte met montageplaat: 200 mm, kan worden gebruikt voor CI-bases E, X en V, type vergrendelingsmechanisme: actor met gereedschap (niet toegankelijk voor niet-gekwalificeerd personeel)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3035181 |
| Artikelnummer fabrikant | 194625 |
| EAN-code | 9010238059337 |
| Artikelklasse (ETIM) | Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | D200-CI44-RAL7035 |
| Omschrijving | Deksel CI, HxBxD=375x375x100mm, RAL7035 |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Hoogte | 375 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 375 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met ontluchting | Nee |
| Met kabeldoorvoering | Nee |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| Geschikt voor dakbeplanking | Nee |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Nee |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 375 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 200 mm |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 55 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,316 kg |
| Afmeting verpakking | 0,072 x 0,377 x 0,377 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 115,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st