Eaton - Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar - D125-CI23-DVZ
Brutoprijs
196,00
Eaton - Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar - D125-CI23-DVZ
Ons artikelnummer
2536794
Artikelnummer fabrikant
138354
Type nummer
D125-CI23-DVZ
EAN-code
4015081351336
Hoogte
250 mm
Diepte
65 mm
Materiaal
Kunststof
Breedte
188 mm
Uitvoering oppervlakte
Overig
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
138354 D125-CI23-DVZ Deksel CI, HxBxD=250x187.5x25mm, transparant, verzegelbaar
Doorzichtige deksel rokerig met cilindersloten, beschermingsgraad: IP65, gepatenteerde dekselsluitingen met geïntegreerde overdrukcompensatie, verzegelbare afdekkapsluitingen, doorlopende geschuimde pakking, montagediepte met montageplaat: 125 mm, kan worden gebruikt voor CI-bases E, X en V, type vergrendelmechanisme: bediening met sleutel gemeenschappelijk vergrendelmechanisme (niet toegankelijk voor niet-gekwalificeerd personeel)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2536794 |
| Artikelnummer fabrikant | 138354 |
| EAN-code | 4015081351336 |
| Artikelklasse (ETIM) | Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | D125-CI23-DVZ |
| Omschrijving | Deksel CI, HxBxD=250x187.5x25mm, transparant, verzegelbaar |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Hoogte | 250 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 188 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 0 |
| Met ontluchting | Nee |
| Met kabeldoorvoering | Nee |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| Geschikt voor dakbeplanking | Nee |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Nee |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,35 kg |
| Afmeting verpakking | 0,067 x 0,19 x 0,252 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 196,00 per 1 st |
Downloads
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
CAD object
CAD object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Presentatie document/presentatiebestand
CAD object
CAD object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Artikel bevat 1 st