Eaton - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - PSN-ICD-400/20-BL
Brutoprijs
524,66
Eaton - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - PSN-ICD-400/20-BL
Ons artikelnummer
4364043
Artikelnummer fabrikant
EP-502497
Type nummer
PSN-ICD-400/20-BL
EAN-code
9010653074885
Model
Overig
Hoogte
2025 mm
Diepte
90 mm
Breedte
891 mm
Materiaal
Metaal
Productomschrijving
EP-502497 400MM INTERNE KA BELGOOT, VOOR COMPARTIMENT BREEDTE , H20=1950, PRO
ProfiSNAP Interne kabelgoot, voor compartiment breedte 400mm, H20=1950
Eaton xEnergy ProfiSNAP system PSN-ICD-400/20-BL ProfiSNAP Interne kabelgoot, voor compartiment breedte 400mm, H20=1950mm, blind
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4364043 |
| Artikelnummer fabrikant | EP-502497 |
| EAN-code | 9010653074885 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy ProfiSNAP |
| Type nummer | PSN-ICD-400/20-BL |
| Omschrijving | ProfiSNAP Interne kabelgoot, voor compartiment breedte 400mm, H20=1950 |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Model | Overig |
| Hoogte | 2025 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Breedte | 891 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 400 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 2060 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 24,2 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,893 x 2,027 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 524,66 per 1 st |
Downloads
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
Artikel bevat 1 st