Eaton - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - GA-MS-I43
Brutoprijs
40,83
Eaton - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - GA-MS-I43
Ons artikelnummer
2070444
Artikelnummer fabrikant
053502
Type nummer
GA-MS-I43
EAN-code
4015080535027
Model
Overig
Hoogte
250 mm
Diepte
100 mm
Breedte
375 mm
Materiaal
Kunststof
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
053502 GA-MS-I43 Afdekking meetapparaten, voor CI43-200
Afdekkap meter voor snap-on meetapparatuur 96x96mm max. 6 stuks, de meterafdekkap wordt vastgezet met AH-GA steunhoekstukken, kan worden gebruikt voor behuizing CI43E-200 en CI43E-250, RAL 7035
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2070444 |
| Artikelnummer fabrikant | 053502 |
| EAN-code | 4015080535027 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | GA-MS-I43 |
| Omschrijving | Afdekking meetapparaten, voor CI43-200 |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Model | Overig |
| Hoogte | 250 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Breedte | 375 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 41 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,621 kg |
| Afmeting verpakking | 0,102 x 0,377 x 0,252 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 40,83 per 1 st |
Artikel bevat 1 st