Eaton - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - BPZ-TSK-600/60
Brutoprijs
12,63
Eaton - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - BPZ-TSK-600/60
Ons artikelnummer
2251952
Artikelnummer fabrikant
151167
Type nummer
BPZ-TSK-600/60
EAN-code
4015081479726
Model
Draagrail
Hoogte
35 mm
Diepte
15 mm
Breedte
431 mm
Materiaal
Metaal
Productomschrijving
151167 BPZ-TSK-600/60 DIN-rail, 22TE, voor veldbreedte 600mm, ingekort voor kabelgoot 60mm
DIN-rail, BPZ-TSK, breedte 600 mm, 22 HP, voor een kabelgootbreedte van 60 mm, DIN-rail aan één kant ingekort, voor montage van verticale kabelgoten aan één zijde
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2251952 |
| Artikelnummer fabrikant | 151167 |
| EAN-code | 4015081479726 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Profi+ system |
| Type nummer | BPZ-TSK-600/60 |
| Omschrijving | DIN-rail, 22TE, voor veldbreedte 600mm, ingekort voor kabelgoot 60mm |
| Land van Oorsprong | AT |
Technisch
| Model | Draagrail |
| Hoogte | 35 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Breedte | 431 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 0 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,156 kg |
| Afmeting verpakking | 0,017 x 0,433 x 0,037 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12,63 per 1 st |
Downloads
Presentatie document/presentatiebestand
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
Artikel bevat 1 st