Eaton - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - BPZ-MAH-600
Brutoprijs
11,78
Eaton - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - BPZ-MAH-600
Ons artikelnummer
2252168
Artikelnummer fabrikant
154954
Type nummer
BPZ-MAH-600
EAN-code
4015081516940
Model
Montagerail
Hoogte
25 mm
Diepte
25 mm
Breedte
488 mm
Materiaal
Metaal
Productomschrijving
154954 BPZ-MAH-600 Aluminium rail voor vertikale modulen, L=600mm
Eaton xEnergy accessoires BPZ-MAH-600 Aluminium rail voor vertikale modulen, L=600mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2252168 |
| Artikelnummer fabrikant | 154954 |
| EAN-code | 4015081516940 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy accessoires |
| Type nummer | BPZ-MAH-600 |
| Omschrijving | Aluminium rail voor vertikale modulen, L=600mm |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Model | Montagerail |
| Hoogte | 25 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Breedte | 488 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 0 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 25 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,21 kg |
| Afmeting verpakking | 0,027 x 0,49 x 0,027 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,78 per 1 st |
Downloads
Presentatie document/presentatiebestand
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
Artikel bevat 1 st