Eaton - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - BPZ-ICD-400/20
Brutoprijs
535,16
Eaton - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - BPZ-ICD-400/20
Ons artikelnummer
2259663
Artikelnummer fabrikant
174389
Type nummer
BPZ-ICD-400/20
EAN-code
4015081708512
Model
Overig
Hoogte
2025 mm
Diepte
75 mm
Breedte
891 mm
Materiaal
Metaal
Productomschrijving
174389 BPZ-ICD-400/20 Complete set 400mm compartiment verticaal BPM apH=1950 mm
Eaton xEnergy Basic BPZ-ICD-400/20 Complete set 400mm compartiment verticaal BPM apH=1950 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2259663 |
| Artikelnummer fabrikant | 174389 |
| EAN-code | 4015081708512 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Basic |
| Type nummer | BPZ-ICD-400/20 |
| Omschrijving | Complete set 400mm compartiment verticaal BPM apH=1950 mm |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Model | Overig |
| Hoogte | 2025 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Breedte | 891 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 400 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 1950 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 38 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 24,2 kg |
| Afmeting verpakking | 0,077 x 0,893 x 2,027 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 535,16 per 1 st |
Downloads
Presentatie document/presentatiebestand
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
Artikel bevat 1 st