Eaton - Cilindrische zekering - CLASS CC FAST ACTING FUSE CLASS CC
Brutoprijs
36,09
Eaton - Cilindrische zekering - CLASS CC FAST ACTING FUSE CLASS CC
Ons artikelnummer
2545995
Artikelnummer fabrikant
KTK-R-10
Type nummer
CLASS CC FAST ACTING FUSE CLASS CC
EAN-code
51712420686
Grootte
10x38 mm
Nom. (meet)spanning
Overig
Nom. stroom
10 A
Met slagpin
Nee
Nom. spanning
600 - 600 V
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
KTK-R-10 CLASS CC FAST ACTING FUSE CLASS CC Zekering, laagspanning, 10 A, AC 600 V, 200 kA, 10 x 38 mm, CC, UL, af
Eaton Bussmann Low Voltage UL CLASS CC FAST ACTING FUSE Zekering, laagspanning, 10 A, AC 600 V, 200 kA, 10 x 38 mm, CC, UL, afkeurtype, snel aansprekend
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2545995 |
| Artikelnummer fabrikant | KTK-R-10 |
| EAN-code | 51712420686 |
| Artikelklasse (ETIM) | Cilindrische zekering |
| Merk | Eaton |
| Serie | Bussmann Low Voltage N.American |
| Type nummer | CLASS CC FAST ACTING FUSE CLASS CC |
| Omschrijving | Zekering, laagspanning, 10 A, AC 600 V, 200 kA, 10 x 38 mm, CC, UL, af |
| Land van Oorsprong | MX |
Technisch
| Grootte | 10x38 mm |
| Nom. (meet)spanning | Overig |
| Nom. stroom | 10 A |
| Met slagpin | Nee |
| Nom. spanning | 600 - 600 V |
| Spanningstype | AC |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | Overig |
| Nom. werkfrequentie | 45 - 62 Hz |
| Uitschakelkarakteristiek | CC |
| Afschakelvermogen | 200 kA |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,082 kg |
| Afmeting verpakking | 0,04 x 0,012 x 0,012 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 36,09 per 1 st |
Media
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Handleiding
Verkoopbrochure
Handleiding
Technische handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Handleiding
Verkoopbrochure
Technische handleiding
Technische handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Handleiding
Verkoopbrochure
Handleiding
Technische handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Handleiding
Verkoopbrochure
Technische handleiding
Technische handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st