Eaton - Cilindrische zekering - 50AMP 700V AC FERRULE 14 X 51 MM
Brutoprijs
21,22
Eaton - Cilindrische zekering - 50AMP 700V AC FERRULE 14 X 51 MM
Ons artikelnummer
2545554
Artikelnummer fabrikant
FWP-50A14F
Type nummer
50AMP 700V AC FERRULE 14 X 51 MM
EAN-code
5027590420556
Grootte
14x51 mm
Nom. (meet)spanning
Overig
Nom. stroom
50 A
Met slagpin
Nee
Nom. spanning
700 - 700 V
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
FWP-50A14F 50AMP 700V AC FERRULE 14 X 51 MM Zekering, hoge snelheid, 50 A, AC 700 V, 200 kA, 14 x 51 mm, aR, UL
Zekering, Zekeringelement, high speed, 50 A, AC 700 V, 14 x 51 mm, aR, UL, cilindrisch, beveiliging van DC common bus, DC-aandrijvingen, voedingsomvormers/gelijkrichters en laagspanningsstarters, UL 248, uitschakelvermogen 200 kA, optionele toebehoren zekeringhouder CH141B
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2545554 |
| Artikelnummer fabrikant | FWP-50A14F |
| EAN-code | 5027590420556 |
| Artikelklasse (ETIM) | Cilindrische zekering |
| Merk | Eaton |
| Serie | Bussmann High Speed Round body |
| Type nummer | 50AMP 700V AC FERRULE 14 X 51 MM |
| Omschrijving | Zekering, hoge snelheid, 50 A, AC 700 V, 200 kA, 14 x 51 mm, aR, UL |
| Land van Oorsprong | IN |
Technisch
| Grootte | 14x51 mm |
| Nom. (meet)spanning | Overig |
| Nom. stroom | 50 A |
| Met slagpin | Nee |
| Nom. spanning | 700 - 700 V |
| Spanningstype | AC/DC |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aR |
| Nom. werkfrequentie | 45 - 62 Hz |
| Uitschakelkarakteristiek | Overig |
| Afschakelvermogen | 200 kA |
| Model | Keramische zekering |
| Nom. (meet)stroom | 50 A |
| Nom. (meet)spanning | 700 V |
| Uitvoering kenmelder | Overig |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 9 W |
| Nom. (meet)spanning AC | 700 V |
| Nom. (meet)spanning DC | 700 V |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 45 - 62 Hz |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, AC | 200 kA |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, DC | 50 kA |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,021 kg |
| Afmeting verpakking | 0,053 x 0,017 x 0,017 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 21,22 per 1 st |
Downloads
Ander visueel element
Karakteristieken
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
CAD object
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
CAD object
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Artikel bevat 1 st