Eaton blessing - Pictogram noodverlichting - Pictogramplaat BLK ISO A+B
Brutoprijs
57,50
Eaton blessing - Pictogram noodverlichting - Pictogramplaat BLK ISO A+B
Ons artikelnummer
1164464
Artikelnummer fabrikant
174-001-050
Type nummer
Pictogramplaat BLK ISO A+B
EAN-code
8714112088956
Model
Overig
Betekenis pictogram
Overig
Dubbelzijdig
Nee
Lengte
267 mm
Breedte
267 mm
Productomschrijving
RUIT BLK BL ISO A+B 174-001-050
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1164464 |
| Artikelnummer fabrikant | 174-001-050 |
| EAN-code | 8714112088956 |
| Artikelklasse (ETIM) | Pictogram noodverlichting |
| Merk | Eaton blessing |
| Serie | Skopos |
| Type nummer | Pictogramplaat BLK ISO A+B |
| Omschrijving | Pictogramplaat Skopos D, 24m, ISO A+B, pijl rechts+links |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Model | Overig |
| Betekenis pictogram | Overig |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Lengte | 267 mm |
| Breedte | 267 mm |
| Richting | Overig |
| Materiaaldikte | 148 mm |
| Herkenningsafstand | 24 m |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 57,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st