Eaton blessing - Pictogram noodverlichting - Pictogram BLK ISO E
Brutoprijs
9,90
Eaton blessing - Pictogram noodverlichting - Pictogram BLK ISO E
Ons artikelnummer
1164465
Artikelnummer fabrikant
145-001-003
Type nummer
Pictogram BLK ISO E
EAN-code
8714112088727
Model
Overig
Betekenis pictogram
Overig
Dubbelzijdig
Nee
Lengte
233 mm
Breedte
144 mm
Productomschrijving
TRANSFER BLK BL ISO E 145-001-003
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1164465 |
| Artikelnummer fabrikant | 145-001-003 |
| EAN-code | 8714112088727 |
| Artikelklasse (ETIM) | Pictogram noodverlichting |
| Merk | Eaton blessing |
| Serie | Skopos |
| Type nummer | Pictogram BLK ISO E |
| Omschrijving | Pictogram Skopos serie, 28m, ISO E, pijl omhoog / rechtdoor |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Model | Overig |
| Betekenis pictogram | Overig |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Lengte | 233 mm |
| Breedte | 144 mm |
| Richting | Overig |
| Materiaaldikte | 0.5 mm |
| Herkenningsafstand | 28 m |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st