Eaton blessing - Pictogram noodverlichting - Pictogram BLK ISO C
Brutoprijs
9,90
Eaton blessing - Pictogram noodverlichting - Pictogram BLK ISO C
Ons artikelnummer
1172873
Artikelnummer fabrikant
145-001-004
Type nummer
Pictogram BLK ISO C
EAN-code
8714112092014
Model
Overig
Betekenis pictogram
Overig
Dubbelzijdig
Nee
Lengte
233 mm
Breedte
144 mm
Productomschrijving
TRANSFER BLK BL ISO D 145-000-004
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1172873 |
| Artikelnummer fabrikant | 145-001-004 |
| EAN-code | 8714112092014 |
| Artikelklasse (ETIM) | Pictogram noodverlichting |
| Merk | Eaton blessing |
| Serie | Skopos |
| Type nummer | Pictogram BLK ISO C |
| Omschrijving | Pictogram Skopos serie, 28m, ISO C, pijl omlaag |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Model | Overig |
| Betekenis pictogram | Overig |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Lengte | 233 mm |
| Breedte | 144 mm |
| Richting | Overig |
| Materiaaldikte | 0.5 mm |
| Herkenningsafstand | 28 m |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st