Eaton blessing - Pictogram noodverlichting - Pict.plaat kit NexiTech C+Z, 30m
Brutoprijs
62,00
Eaton blessing - Pictogram noodverlichting - Pict.plaat kit NexiTech C+Z, 30m
Ons artikelnummer
1189692
Artikelnummer fabrikant
NEXI-PLEX-DB
Type nummer
Pict.plaat kit NexiTech C+Z, 30m
EAN-code
3660191600723
Model
Acrylglas plaat
Betekenis pictogram
Vluchtweg
Dubbelzijdig
Nee
Lengte
292 mm
Breedte
111 mm
Productomschrijving
NEXI-PLEX-DB PLEX KIT, PICTOGR PIJL BENEDEN / BLANK
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1189692 |
| Artikelnummer fabrikant | NEXI-PLEX-DB |
| EAN-code | 3660191600723 |
| Artikelklasse (ETIM) | Pictogram noodverlichting |
| Merk | Eaton blessing |
| Serie | NexiTech |
| Type nummer | Pict.plaat kit NexiTech C+Z, 30m |
| Omschrijving | Pictogramplaat kit NexiTech, 30m, ISO C+Z, pijl omlaag+blind |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Model | Acrylglas plaat |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Lengte | 292 mm |
| Breedte | 111 mm |
| Richting | Overig |
| Materiaaldikte | 20 mm |
| Herkenningsafstand | 30 m |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,526 kg |
| Afmeting verpakking | 0,395 x 0,33 x 0,02 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 62,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st