Eaton blessing - Noodverlichtingsarmatuur - NexiTech 250 1h30 AT
Brutoprijs
203,00
Eaton blessing - Noodverlichtingsarmatuur - NexiTech 250 1h30 AT
Ons artikelnummer
1177798
Artikelnummer fabrikant
NEXI250-AT
Type nummer
NexiTech 250 1h30 AT
EAN-code
3660191600198
Montagewijze
Opbouw/inbouw
Lamptype
LED niet uitwisselbaar
Lamphouder
Geen
Breedte
110 mm
Materiaal behuizing
Kunststof
Productomschrijving
NEXITECH LED 250 1H30 AT VLUCHTWEGVERLICHTING
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED niet uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1177798 |
| Artikelnummer fabrikant | NEXI250-AT |
| EAN-code | 3660191600198 |
| Artikelklasse (ETIM) | Noodverlichtingsarmatuur |
| Merk | Eaton blessing |
| Serie | NexiTech |
| Type nummer | NexiTech 250 1h30 AT |
| Omschrijving | Noodverlichting, opbouw, decentraal, 1,5 uur, AT, 250lm |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Montagewijze | Opbouw/inbouw |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Geen |
| Breedte | 110 mm |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Wit |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Geschikt voor markeringstype | Inlegvel/-plaat |
| Bewakingsinrichting | Automatische zelfdiagnose |
| Type schakeling | Continuschakeling/noodschakeling |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Ja |
| Voedingssysteem | Decentraal (individuele batterij) |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Met lichtbron | Ja |
| Lengte | 290 mm |
| Hoogte/diepte | 40 mm |
| Inbouwlengte | 272 mm |
| Inbouwbreedte | 95 mm |
| Inbouwdiepte | 29 mm |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 250 lm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Accu-eigenschap | NiCd |
| Spanningstype | AC |
| Nom. stroom | 10 - 28 mA |
| Autonomie | 1.5 h |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 250 lm |
| Kleurtemperatuur | 5053 - 5053 K |
| Functie | Vluchtwegverlichting/-indicatie |
| Incl. pictogram | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Aantal verlichtingskoppen | 48 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Energie-efficiëntieklasse van de ingebouwde lamp | A++, A+, A (LED) |
| Nom. levensduur L80/B10 bij 25 °C | 70000 h |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Slagvastheid | IK03 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 5 - 30 °C |
| Max. systeemvermogen | 3.6 W |
| Lichtstroom in standby modus | 60 lm |
| Vermogensfactor | 0.55 |
| Nom. bedrijfsduur | 1.5 - 1.5 h |
| Inbouwhoogte/diepte | 96 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Aansluitwijze | Insteekaansluiting (Plug-in) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 67 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,46 kg |
| Afmeting verpakking | 0,32 x 0,12 x 0,045 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 203,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,03 |
Artikel bevat 1 st