Eaton blessing - Noodverlichtingsarmatuur - MicroPoint2-O-AT, 3 uur, opbouw
Brutoprijs
269,50
Eaton blessing - Noodverlichtingsarmatuur - MicroPoint2-O-AT, 3 uur, opbouw
Ons artikelnummer
1185717
Artikelnummer fabrikant
MP2SO3HIS
Type nummer
MicroPoint2-O-AT, 3 uur, opbouw
EAN-code
5018987070461
Montagewijze
Plafondopbouw
Lamptype
LED niet uitwisselbaar
Lamphouder
Geen
Lampvermogen
1 W
Breedte
170 mm
Productomschrijving
MP2SO3HIS GUIDELED MP2 OPB. AT IP44 LED WIT OPBOUW
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED niet uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1185717 |
| Artikelnummer fabrikant | MP2SO3HIS |
| EAN-code | 5018987070461 |
| Artikelklasse (ETIM) | Noodverlichtingsarmatuur |
| Merk | Eaton blessing |
| Serie | Micropoint |
| Type nummer | MicroPoint2-O-AT, 3 uur, opbouw |
| Omschrijving | Noodverlichting, opbouw, decentraal, 3u, AT, ruimteverlichting |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Montagewijze | Plafondopbouw |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Geen |
| Lampvermogen | 1 W |
| Breedte | 170 mm |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Wit |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Geschikt voor markeringstype | Overig |
| Bewakingsinrichting | Automatische zelfdiagnose |
| Type schakeling | Continuschakeling/noodschakeling |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Ja |
| Voedingssysteem | Decentraal (individuele batterij) |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Met lichtbron | Ja |
| Lengte | 170 mm |
| Hoogte/diepte | 50 mm |
| Accu-eigenschap | NiCd |
| Spanningstype | AC |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 144 lm |
| Kleurtemperatuur | 6200 - 6200 K |
| Functie | Vluchtwegverlichting |
| Incl. pictogram | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Energie-efficiëntieklasse van de ingebouwde lamp | A++, A+, A (LED) |
| Nom. levensduur L80/B10 bij 25 °C | 60000 h |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Slagvastheid | IK04 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Ja |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 5 - 35 °C |
| Max. systeemvermogen | 2.5 W |
| Lichtstroom in standby modus | 144 lm |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Nom. bedrijfsduur | 3 - 3 h |
| Inbouwhoogte/diepte | 50 mm |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Aantal polen | 4 |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Aansluitwijze | Schroefaansluiting |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 37 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,56 kg |
| Afmeting verpakking | 0,178 x 0,2 x 0,06 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 269,50 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,03 |
Artikel bevat 1 st