Eaton - Besturingsschakelaar - T0-2-15136/IVS
Productomschrijving
011279 T0-2-15136/IVS Stappenschakelaar, Contacten: 4, 20 A, Frontplaat: 1-2, 45 °, vast, Ve
Stappenschakelaar, Assortiment: bedieningsschakelaars, Normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, IEC/EN 60204, CSA, UL, Lastscheider conform IEC/EN 60947-3, Familie type: T0, met zwarte draaigreep en frontplaat, Contacten: 4, Beschermingsgraad: Voorzijde IP30, Uitvoering: installatie-verdelerinbouw, Schakelhoek: 45 °, Schakelstand: vast, Zonder 0 (uit) positie, 2 schakelkamer(s), Nominale ononderbroken stroom: Iu= 20 A, frontplaat: 1-2
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2060859 |
| Artikelnummer fabrikant | 011279 |
| EAN-code | 4015080112792 |
| Artikelklasse (ETIM) | Besturingsschakelaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | T nokkenschakelaar |
| Type nummer | T0-2-15136/IVS |
| Omschrijving | Stappenschakelaar, Contacten: 4, 20 A, Frontplaat: 1-2, 45 °, vast, Ve |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Aantal polen | 2 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Aantal schakelstanden | 2 |
| Met nulstand | Nee |
| Met terugvering in nulstand | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Geschikt voor bodemmontage | Ja |
| Geschikt voor frontbevestiging | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Compleet apparaat in behuizing | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Frontschildgrootte | 48 x 48 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP30 |
| Uitvoering schakelaar | Standenschakelaar |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | 2 |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Frontmontage | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,151 kg |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,075 x 0,065 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 66,45 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Ander visueel element
Presentatie document/presentatiebestand
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st