Eaton - Beltransformator - TR-G-8-S-FL
Brutoprijs
85,85
Eaton - Beltransformator - TR-G-8-S-FL
Ons artikelnummer
1095509
Artikelnummer fabrikant
1740298
Type nummer
TR-G-8-S-FL
EAN-code
8711426854550
Primaire spanning
230 V
Secundaire spanning 1
8 V
Secundaire stroomsterkte 1
1 A
Breedte
84 mm
Max. uitgangsvermogen
8 W
Productomschrijving
1740298 TR-G-8-S-FL Beltransformator 230/8V 1A FLEX
Eaton Systeem 55 TR-G-8-S-FL Beltransformator 230/8V 1A FLEX
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1095509 |
| Artikelnummer fabrikant | 1740298 |
| EAN-code | 8711426854550 |
| Artikelklasse (ETIM) | Beltransformator |
| Merk | Eaton |
| Serie | Systeem 55 |
| Type nummer | TR-G-8-S-FL |
| Omschrijving | Beltransformator 230/8V 1A FLEX |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Primaire spanning | 230 V |
| Secundaire spanning 1 | 8 V |
| Secundaire stroomsterkte 1 | 1 A |
| Breedte | 84 mm |
| Max. uitgangsvermogen | 8 W |
| Max. uitgangsstroom | 1 A |
| Type transformator | Standaard beltrafo |
| Geschikt voor opbouw (stucwerk) | Nee |
| Geschikt voor inbouw (stucwerk) | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Lengte | 146 mm |
| Hoogte | 74 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Kortsluitbeveiliging | Ja |
| Temperatuurbescherming | Ja |
| Aan-/Uitschakelaar | Ja |
| Met aan/uitschakelaar | Ja |
| Opbouw (stucwerk) | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 79 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,32 kg |
| Afmeting verpakking | 0,148 x 0,086 x 0,076 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 85,85 per 1 st |
Artikel bevat 1 st