Eaton - Analoge schakelklok voor paneelbouw - TSQD1CO
Productomschrijving
167390 TSQD1CO Tijdschakelklok analoog - 1 wissel - dag - quartz - DIN-rail montage
Modulair geïnstalleerde schakelklok met ca. 200 autonomie in uren, breedte 52.5 mm, 24 uurs programma kortste omschakeltijd 15 min., wijzers voor het omschakelen van de tijdweergave en 12u / 24u, Kloktijdcorrectie met de klok mee en tegen de klok in mogelijk, voorkeuze schakeling, handmatig schakelen met 3 standen: autonomie AAN / AUTO / UIT permanent, schakelstatusweergave, duoFix veerklem voor 2 geleiders per stuk, 1 wisselcontact 16A/250V~, 230V /45-50 Hz afsluitbare doorzichtige deksel.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2258287 |
| Artikelnummer fabrikant | 167390 |
| EAN-code | 4015081639205 |
| Artikelklasse (ETIM) | Analoge schakelklok voor paneelbouw |
| Merk | Eaton |
| Serie | xPole |
| Type nummer | TSQD1CO |
| Omschrijving | Tijdschakelklok analoog - 1 wissel - dag - quartz - DIN-rail montage |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Montagewijze | DIN-rail |
| Aantal kanalen | 1 |
| Voedingsspanning | 110 - 230 V |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Frequentie voedingsspanning | 45 - 60 Hz |
| Breedte | 54 mm |
| Autonomie in uren | 200 |
| Autonomie in jaren | 0 |
| Gangnauwkeurigheid per dag | 1 s |
| 60-minuten programma | Nee |
| 24-uurs programma | Ja |
| Weekprogramma | Nee |
| Jaarprogramma | Nee |
| Netsynchronisatie | Nee |
| Kwartsgestuurd | Ja |
| Kortste schakeltijd kanaal 1 | 15 min |
| Kortste schakeltijd kanaal 2 | 0 min |
| Indeling programmaschijf 1 | 15 min |
| Indeling programmaschijf 2 | 0 min |
| Automatische omschakeling zomer/wintertijd | Nee |
| Handbediening | Ja |
| Voorkeuze schakeling | Ja |
| Nom. schakelstroom bij 250V AC | 16 A |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 65.6 mm |
| Contactuitvoering | Wisselcontact |
| Max. schakelvermogen LED | 600 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,18 kg |
| Afmeting verpakking | 0,105 x 0,065 x 0,08 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 107,99 per 1 st |
Artikel bevat 1 st