Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 6415661
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A
Brutoprijs 336,97
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 6354943
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 11419599
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 2259011
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 2248281
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 2259012
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 2259013
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 1089234
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 53252
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 6418251
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 6415665
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 6384190
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 6417245
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 6417906
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 6417914
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 11446089
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 11486373
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 11437895
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 11439724
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 11486073
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 12465008
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/05-A 170349 12388101
Type nummer
FRCMM-63/4/05-A
EAN-code
Aantal polen
4
Nom. foutstroom
0.5 A
Nom. (meet)stroom
63 A
Selectieve bescherming
Nee
336,97
Brutoprijs 336,97
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 37 werkdagen
Productomschrijving
170349 FRCMM-63/4/05-A Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 63A, 4P, 500mA, 10kA, A-type
Aardlekschakelaar FRCmM, 4-polig, Nominale stroom In: 63 A, Nominale kortsluitvastheid Icn: 10 met reservezekering kA, Nominale foutstroom IΔN: 0,5 A, Schakelapparatuur industriële en geavanceerde commerciële toepassingen
EAN-code 4015081668434
Serie xEffect
Type nummer FRCMM-63/4/05-A
Omschrijving Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 63A, 4P, 500mA, 10kA, A-type
Land van Oorsprong RS
Technisch
Aantal polen 4
Nom. foutstroom 0.5 A
Nom. (meet)stroom 63 A
Type lekstroom A
Selectieve bescherming Nee
Nom. (meet)spanning 415 V
Montagewijze DIN-rail
Kortsluitvastheid (Icw) 10 kA
Stootstroomvastheid 0.25 kA
Frequentie 50 Hz
Maat (conform DIN 43880) 1
Breedte in module-eenheden 4
Inbouwdiepte 70.5 mm
Kortstondigvertraagd type Nee
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Ja
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 75 °C
Vervuilingsgraad 2
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1.5 - 16 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1.5 - 35 mm²
Kleur Grijs
Schakelmateriaalbreedte 70 mm
Schakelmateriaalhoogte 80 mm
Schakelmateriaaldiepte 76 mm