Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 6354943
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A
Brutoprijs 445,76
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 6413948
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 11429575
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 53252
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 1089234
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 2257306
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 2248281
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 2257305
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 2257304
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 6414950
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 6418802
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 6418276
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 6416755
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 6414995
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 6384190
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 11477128
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 11488623
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 11489533
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 11448576
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 11456799
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 12465008
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/4/03-S/A 170449 12388101
Type nummer
FRCMM-63/4/03-S/A
EAN-code
Aantal polen
4
Nom. foutstroom
0.3 A
Nom. (meet)stroom
63 A
Selectieve bescherming
Ja
445,76
Brutoprijs 445,76
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 4 werkdagen
Productomschrijving
170449 FRCMM-63/4/03-S/A Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 63A, 4P, 300mA, 10kA, S/A-typ
Aardlekschakelaar FRCmM, 4-polig, Nominale stroom In: 63 A, Nominale kortsluitvastheid Icn: 10 met reservezekering kA, Nominale foutstroom IΔN: 0,3 A, Schakelapparatuur industriële en geavanceerde commerciële toepassingen
EAN-code 4015081669349
Serie xEffect
Type nummer FRCMM-63/4/03-S/A
Omschrijving Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 63A, 4P, 300mA, 10kA, S/A-typ
Land van Oorsprong RS
Technisch
Aantal polen 4
Nom. foutstroom 0.3 A
Nom. (meet)stroom 63 A
Type lekstroom A
Selectieve bescherming Ja
Nom. (meet)spanning 415 V
Montagewijze DIN-rail
Kortsluitvastheid (Icw) 10 kA
Stootstroomvastheid 5 kA
Frequentie 50/60 Hz
Maat (conform DIN 43880) 1
Breedte in module-eenheden 4
Inbouwdiepte 70.5 mm
Kortstondigvertraagd type Nee
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Ja
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Vervuilingsgraad 2
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1.5 - 16 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1.5 - 35 mm²
Kleur Grijs
Schakelmateriaalbreedte 70 mm
Schakelmateriaalhoogte 80 mm
Schakelmateriaaldiepte 76 mm