Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/2/003-A 170433 11421139
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/2/003-A
Brutoprijs 340,25
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/2/003-A 170433 6354783
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/2/003-A 170433 11441750
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/2/003-A 170433 6384519
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/2/003-A 170433 1089346
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/2/003-A 170433 2255354
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/2/003-A 170433 2255355
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/2/003-A 170433 2248283
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/2/003-A 170433 2255356
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/2/003-A 170433 49595
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/2/003-A 170433 12463810
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-63/2/003-A 170433 12388101
Type nummer
FRCMM-63/2/003-A
EAN-code
Aantal polen
2
Nom. foutstroom
0.03 A
Nom. (meet)stroom
63 A
Selectieve bescherming
Nee
340,25
Brutoprijs 340,25
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 9 werkdagen
Productomschrijving
170433 FRCMM-63/2/003-A Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 63A, 2P, 30mA, 10kA, A-type
Aardlekschakelaar FRCmM, 2-polig, Nominale stroom In: 63 A, Nominale kortsluitvastheid Icn: 10 met reservezekering kA, Nominale foutstroom IΔN: 0,03 A, Schakelapparatuur industriële en geavanceerde commerciële toepassingen
EAN-code 4015081669202
Serie xEffect
Type nummer FRCMM-63/2/003-A
Omschrijving Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 63A, 2P, 30mA, 10kA, A-type
Land van Oorsprong RS
Technisch
Aantal polen 2
Nom. foutstroom 0.03 A
Nom. (meet)stroom 63 A
Type lekstroom A
Selectieve bescherming Nee
Nom. (meet)spanning 240 V
Montagewijze DIN-rail
Kortsluitvastheid (Icw) 10 kA
Stootstroomvastheid 0.25 kA
Frequentie 50/60 Hz
Maat (conform DIN 43880) 1
Breedte in module-eenheden 2
Inbouwdiepte 70.5 mm
Kortstondigvertraagd type Nee
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Ja
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Vervuilingsgraad 2
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1.5 - 16 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1.5 - 35 mm²
Kleur Grijs
Schakelmateriaalbreedte 35 mm
Schakelmateriaalhoogte 80 mm
Schakelmateriaaldiepte 76 mm