Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 11420979
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A
Brutoprijs 326,26
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 6416915
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 6354943
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 53252
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 11437384
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 11463330
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 11454938
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 11475901
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 11454254
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 6417003
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 6414230
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 6419311
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 6384190
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 6417937
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 6412603
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 2248281
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 2257297
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 2257295
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 2257296
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 1089234
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 12465008
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-S/A 170448 12388101
Type nummer
FRCMM-40/4/03-S/A
EAN-code
Aantal polen
4
Nom. foutstroom
0.3 A
Nom. (meet)stroom
40 A
Type lekstroom
A
Selectieve bescherming
Ja
326,26
Brutoprijs 326,26
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 4 werkdagen
Productomschrijving
170448 FRCMM-40/4/03-S/A Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 40A, 4P, 300mA, 10kA, S/A-typ
Aardlekschakelaar FRCmM, 4-polig, Nominale stroom In: 40 A, Nominale kortsluitvastheid Icn: 10 met reservezekering kA, Nominale foutstroom IΔN: 0,3 A, Schakelapparatuur industriële en geavanceerde commerciële toepassingen
EAN-code 4015081669332
Artikelklasse (ETIM) Aardlekschakelaar
Merk Eaton
Serie xEffect
Type nummer FRCMM-40/4/03-S/A
Omschrijving Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 40A, 4P, 300mA, 10kA, S/A-typ
Land van Oorsprong RS
Technisch
Aantal polen 4
Nom. foutstroom 0.3 A
Nom. (meet)stroom 40 A
Type lekstroom A
Selectieve bescherming Ja
Nom. (meet)spanning 415 V
Montagewijze DIN-rail
Kortsluitvastheid (Icw) 10 kA
Stootstroomvastheid 5 kA
Frequentie 50/60 Hz
Nevenapparaat mogelijk Ja
Beschermingsgraad (IP) IP20
Maat (conform DIN 43880) 1
Breedte in module-eenheden 4
Inbouwdiepte 70.5 mm
Kortstondigvertraagd type Nee
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Ja
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Vervuilingsgraad 2
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1.5 - 16 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1.5 - 35 mm²
Spanningstype AC
Explosieveilig Nee
RAL-Nummer (vergelijkbaar) 7035
Kleur Grijs
Schakelmateriaalbreedte 70 mm
Schakelmateriaalhoogte 80 mm
Schakelmateriaaldiepte 76 mm