Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 11431449
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A
Brutoprijs 266,44
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 6416949
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 6354943
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 11486348
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 11460234
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 11458090
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 11478660
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 11447614
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 6411944
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 6417211
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 6418207
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 6404039
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 6384190
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 6413620
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 2248281
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 2259467
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 2259468
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 2259469
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 1089234
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 53252
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 12388101
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/03-G/A 170304 12465008
Type nummer
FRCMM-40/4/03-G/A
Nom. foutstroom
0.3 A
Nom. (meet)stroom
40 A
Nee
266,44
Brutoprijs 266,44
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 26 werkdagen
Productomschrijving
170304 FRCMM-40/4/03-G/A Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 40A, 4P, 300mA, 10kA, G/A-typ
Aardlekschakelaar FRCmM, 4-polig, Nominale stroom In: 40 A, Nominale kortsluitvastheid Icn: 10 met reservezekering kA, Nominale foutstroom IΔN: 0,3 A, Schakelapparatuur industriële en geavanceerde commerciële toepassingen
EAN-code 4015081668021
Serie xEffect
Type nummer FRCMM-40/4/03-G/A
Omschrijving Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 40A, 4P, 300mA, 10kA, G/A-typ
Aantal polen 4
Nom. foutstroom 0.3 A
Nom. (meet)stroom 40 A
Type lekstroom A
Selectieve bescherming Nee
Nom. (meet)spanning 415 V
Montagewijze DIN-rail
Kortsluitvastheid (Icw) 10 kA
Stootstroomvastheid 3 kA
Breedte in module-eenheden 4
Inbouwdiepte 70.5 mm
Kortstondigvertraagd type Ja
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Ja
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Vervuilingsgraad 2
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1.5 - 16 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1.5 - 35 mm²
Kleur Grijs
Schakelmateriaalbreedte 70 mm
Schakelmateriaalhoogte 80 mm
Schakelmateriaaldiepte 76 mm