Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 11430345
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A
Brutoprijs 267,96
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 6413665
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 6354943
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 11457691
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 11479167
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 11439130
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 11470069
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 11448166
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 6418211
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 6413670
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 6384190
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 6417895
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 6416257
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 6413660
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 2258669
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 2258670
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 2258671
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 2248281
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 1089234
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 53252
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 12388101
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-40/4/003-A 170333 12465008
Type nummer
FRCMM-40/4/003-A
Nom. foutstroom
0.03 A
Nom. (meet)stroom
40 A
Nee
267,96
Brutoprijs 267,96
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 9 werkdagen
Productomschrijving
170333 FRCMM-40/4/003-A Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 40A, 4P, 30mA, 10kA, A-type
Aardlekschakelaar FRCmM, 4-polig, Nominale stroom In: 40 A, Nominale kortsluitvastheid Icn: 10 met reservezekering kA, Nominale foutstroom IΔN: 0,03 A, Schakelapparatuur industriële en geavanceerde commerciële toepassingen
EAN-code 4015081668281
Serie xEffect
Type nummer FRCMM-40/4/003-A
Omschrijving Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 40A, 4P, 30mA, 10kA, A-type
Aantal polen 4
Nom. foutstroom 0.03 A
Nom. (meet)stroom 40 A
Type lekstroom A
Selectieve bescherming Nee
Nom. (meet)spanning 415 V
Montagewijze DIN-rail
Kortsluitvastheid (Icw) 10 kA
Stootstroomvastheid 0.25 kA
Breedte in module-eenheden 4
Inbouwdiepte 70.5 mm
Kortstondigvertraagd type Nee
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Ja
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Vervuilingsgraad 2
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1.5 - 16 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1.5 - 35 mm²
Kleur Grijs
Schakelmateriaalbreedte 70 mm
Schakelmateriaalhoogte 80 mm
Schakelmateriaaldiepte 76 mm