Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 6354943
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A
Brutoprijs 257,73
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 6414951
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 11421395
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 1089234
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 2258635
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 2248281
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 2258634
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 2258633
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 6410955
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 6410959
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 6413650
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 6414880
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 6384190
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 6417222
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 11483122
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 11454524
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 11450235
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 11472472
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 11442150
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 53252
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 12388101
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/4/003-A 170332 12465008
Type nummer
FRCMM-25/4/003-A
EAN-code
Aantal polen
4
Nom. foutstroom
0.03 A
Nom. (meet)stroom
25 A
Type lekstroom
A
Selectieve bescherming
Nee
257,73
Brutoprijs 257,73
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 4 werkdagen
Productomschrijving
170332 FRCMM-25/4/003-A Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 25A, 4P, 30mA, 10kA, A-type
Aardlekschakelaar FRCmM, 4-polig, Nominale stroom In: 25 A, Nominale kortsluitvastheid Icn: 10 met reservezekering kA, Nominale foutstroom IΔN: 0,03 A, Schakelapparatuur industriële en geavanceerde commerciële toepassingen
EAN-code 4015081668274
Artikelklasse (ETIM) Aardlekschakelaar
Merk Eaton
Serie xEffect
Type nummer FRCMM-25/4/003-A
Omschrijving Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 25A, 4P, 30mA, 10kA, A-type
Land van Oorsprong RS
Technisch
Aantal polen 4
Nom. foutstroom 0.03 A
Nom. (meet)stroom 25 A
Type lekstroom A
Selectieve bescherming Nee
Nom. (meet)spanning 415 V
Montagewijze DIN-rail
Kortsluitvastheid (Icw) 10 kA
Stootstroomvastheid 0.25 kA
Frequentie 50/60 Hz
Nevenapparaat mogelijk Ja
Beschermingsgraad (IP) IP20
Maat (conform DIN 43880) 1
Breedte in module-eenheden 4
Inbouwdiepte 70.5 mm
Kortstondigvertraagd type Nee
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Ja
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Vervuilingsgraad 2
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1.5 - 16 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1.5 - 35 mm²
Spanningstype AC
Explosieveilig Nee
RAL-Nummer (vergelijkbaar) 7035
Kleur Grijs
Schakelmateriaalbreedte 70 mm
Schakelmateriaalhoogte 80 mm
Schakelmateriaaldiepte 76 mm