Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-G/A-NA 167119 11420595
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-G/A-NA
Brutoprijs 376,89
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-G/A-NA 167119 6352203
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-G/A-NA 167119 11439538
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-G/A-NA 167119 11421139
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-G/A-NA 167119 11441750
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-G/A-NA 167119 6371763
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-G/A-NA 167119 6354783
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-G/A-NA 167119 6384519
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-G/A-NA 167119 2260394
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-G/A-NA 167119 2248283
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-G/A-NA 167119 2260396
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-G/A-NA 167119 2260395
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-G/A-NA 167119 1087829
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-G/A-NA 167119 49595
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-G/A-NA 167119 12464441
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-G/A-NA 167119 12388101
Type nummer
FRCMM-25/2/003-G/A-NA
EAN-code
Aantal polen
2
Nom. foutstroom
0.03 A
Nom. (meet)stroom
25 A
Nee
376,89
Brutoprijs 376,89
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 6 werkdagen
Productomschrijving
167119 FRCMM-25/2/003-G/A-NA Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 25A, 2P, 30mA, 10kA, G/A-type
Aardlekschakelaar FRCmM-NA, 2-polig, Nominale stroom In: 25 A, Nominale kortsluitvastheid Icn: 10 met reservezekering kA, Nominale foutstroom IΔN: 0,03 A, Schakelapparatuur voor export naar Noord-Amerika (UL-gecertificeerd)
EAN-code 4015081636211
Serie xEffect
Type nummer FRCMM-25/2/003-G/A-NA
Omschrijving Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 25A, 2P, 30mA, 10kA, G/A-type
Land van Oorsprong RS
Technisch
Aantal polen 2
Nom. foutstroom 0.03 A
Nom. (meet)stroom 25 A
Type lekstroom A
Selectieve bescherming Nee
Nom. (meet)spanning 277 V
Montagewijze DIN-rail
Kortsluitvastheid (Icw) 10 kA
Stootstroomvastheid 3 kA
Maat (conform DIN 43880) 1
Breedte in module-eenheden 2
Inbouwdiepte 70.5 mm
Kortstondigvertraagd type Ja
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Ja
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Vervuilingsgraad 2
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1.5 - 16 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1.5 - 35 mm²
Kleur Grijs
Schakelmateriaalbreedte 35 mm
Schakelmateriaalhoogte 80 mm
Schakelmateriaaldiepte 76 mm