Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-A-NA 167113 11421139
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-A-NA
Brutoprijs 357,66
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-A-NA 167113 6354783
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-A-NA 167113 11441750
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-A-NA 167113 6384519
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-A-NA 167113 49595
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-A-NA 167113 2260376
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-A-NA 167113 2248283
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-A-NA 167113 2260377
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-A-NA 167113 2260378
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-A-NA 167113 1089346
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-A-NA 167113 12388101
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-25/2/003-A-NA 167113 12464441
Type nummer
FRCMM-25/2/003-A-NA
EAN-code
Aantal polen
2
Nom. foutstroom
0.03 A
Nom. (meet)stroom
25 A
Nee
357,66
Brutoprijs 357,66
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 5 werkdagen
Productomschrijving
167113 FRCMM-25/2/003-A-NA Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 25A, 2P, 30mA, 10kA, A-type,
Aardlekschakelaar FRCmM-NA, 2-polig, Nominale stroom In: 25 A, Nominale kortsluitvastheid Icn: 10 met reservezekering kA, Nominale foutstroom IΔN: 0,03 A, Schakelapparatuur voor export naar Noord-Amerika (UL-gecertificeerd)
EAN-code 4015081636150
Serie xEffect
Type nummer FRCMM-25/2/003-A-NA
Omschrijving Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 25A, 2P, 30mA, 10kA, A-type,
Land van Oorsprong RS
Technisch
Aantal polen 2
Nom. foutstroom 0.03 A
Nom. (meet)stroom 25 A
Type lekstroom A
Selectieve bescherming Nee
Nom. (meet)spanning 277 V
Montagewijze DIN-rail
Kortsluitvastheid (Icw) 10 kA
Stootstroomvastheid 0.25 kA
Maat (conform DIN 43880) 1
Breedte in module-eenheden 2
Inbouwdiepte 70.5 mm
Kortstondigvertraagd type Nee
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Ja
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Vervuilingsgraad 2
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1.5 - 16 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1.5 - 35 mm²
Kleur Grijs
Schakelmateriaalbreedte 35 mm
Schakelmateriaalhoogte 80 mm
Schakelmateriaaldiepte 76 mm