Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 11431390
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A
Brutoprijs 262,57
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 6354943
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 6414614
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 11488489
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 11458396
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 11440428
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 11466625
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 11482888
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 53252
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 6417859
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 6418307
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 6413898
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 6421283
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 6384190
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 6412514
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 2258598
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 2248281
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 2258599
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 2258597
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 1089234
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 12465008
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-16/4/003-A 170285 12388101
Type nummer
FRCMM-16/4/003-A
EAN-code
Aantal polen
4
Nom. foutstroom
0.03 A
Nom. (meet)stroom
16 A
Nee
262,57
Brutoprijs 262,57
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 19 werkdagen
Productomschrijving
170285 FRCMM-16/4/003-A Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 16A, 4P, 30mA, 10kA, A-type
Aardlekschakelaar FRCmM, 4-polig, Nominale stroom In: 16 A, Nominale kortsluitvastheid Icn: 10 met reservezekering kA, Nominale foutstroom IΔN: 0,03 A, Schakelapparatuur industriële en geavanceerde commerciële toepassingen
EAN-code 4015081667840
Serie xEffect
Type nummer FRCMM-16/4/003-A
Omschrijving Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 16A, 4P, 30mA, 10kA, A-type
Land van Oorsprong RS
Technisch
Aantal polen 4
Nom. foutstroom 0.03 A
Nom. (meet)stroom 16 A
Type lekstroom A
Selectieve bescherming Nee
Nom. (meet)spanning 415 V
Montagewijze DIN-rail
Kortsluitvastheid (Icw) 10 kA
Stootstroomvastheid 0.25 kA
Maat (conform DIN 43880) 1
Breedte in module-eenheden 4
Inbouwdiepte 70.5 mm
Kortstondigvertraagd type Nee
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Ja
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Vervuilingsgraad 2
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1.5 - 16 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1.5 - 35 mm²
Kleur Grijs
Schakelmateriaalbreedte 70 mm
Schakelmateriaalhoogte 80 mm
Schakelmateriaaldiepte 76 mm