Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 6416686
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A
Brutoprijs 581,38
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 6354943
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 11420248
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 53252
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 1089234
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 2258733
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 2258734
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 2248281
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 2258732
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 6384190
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 6417900
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 6416680
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 6414176
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 6411954
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 6412541
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 11480735
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 11452841
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 11458516
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 11468095
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 11440052
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 12388101
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCMM-100/4/003-A 170336 12465008
Type nummer
FRCMM-100/4/003-A
EAN-code
Aantal polen
4
Nom. foutstroom
0.03 A
Nom. (meet)stroom
100 A
Type lekstroom
A
Selectieve bescherming
Nee
581,38
Brutoprijs 581,38
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 34 werkdagen
Productomschrijving
170336 FRCMM-100/4/003-A Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 100A, 4P, 30mA, 10kA, A-type
Aardlekschakelaar FRCmM, 4-polig, Nominale stroom In: 100 A, Nominale kortsluitvastheid Icn: 10 met reservezekering kA, Nominale foutstroom IΔN: 0,03 A, Schakelapparatuur industriële en geavanceerde commerciële toepassingen
EAN-code 4015081668311
Artikelklasse (ETIM) Aardlekschakelaar
Merk Eaton
Serie xEffect
Type nummer FRCMM-100/4/003-A
Omschrijving Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCMM, 100A, 4P, 30mA, 10kA, A-type
Land van Oorsprong RS
Technisch
Aantal polen 4
Nom. foutstroom 0.03 A
Nom. (meet)stroom 100 A
Type lekstroom A
Selectieve bescherming Nee
Nom. (meet)spanning 415 V
Montagewijze DIN-rail
Kortsluitvastheid (Icw) 10 kA
Stootstroomvastheid 0.25 kA
Frequentie 50/60 Hz
Nevenapparaat mogelijk Ja
Beschermingsgraad (IP) IP20
Maat (conform DIN 43880) 1
Breedte in module-eenheden 4
Inbouwdiepte 70.5 mm
Kortstondigvertraagd type Nee
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Ja
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Vervuilingsgraad 2
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1.5 - 16 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1.5 - 35 mm²
Spanningstype AC
Explosieveilig Nee
RAL-Nummer (vergelijkbaar) 7035
Kleur Grijs
Schakelmateriaalbreedte 70 mm
Schakelmateriaalhoogte 80 mm
Schakelmateriaaldiepte 76 mm