Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-S/BFQ 167910 11419576
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-S/BFQ
Brutoprijs 2.492,33
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-S/BFQ 167910 6365114
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-S/BFQ 167910 11469317
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-S/BFQ 167910 11448342
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-S/BFQ 167910 11483106
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-S/BFQ 167910 6404852
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-S/BFQ 167910 6417562
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-S/BFQ 167910 6418109
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-S/BFQ 167910 705643
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-S/BFQ 167910 61452
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-S/BFQ 167910 2253323
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-S/BFQ 167910 2253322
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-S/BFQ 167910 1093525
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-S/BFQ 167910 12463905
Type nummer
FRCDM-63/4/03-S/BFQ
Nom. foutstroom
0.3 A
Nom. (meet)stroom
63 A
Ja
Brutoprijs 2.492,33
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 12 werkdagen
Productomschrijving
167910 FRCDM-63/4/03-S/BFQ Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCDM, 63A, 4P, 300mA, 10kA, S/BFQ-t
Aardlekschakelaar FRCdM, 4-polig, Nominale stroom In: 63 A, Nominale kortsluitvastheid Icn: 10 met reservezekering kA, Nominale foutstroom IΔN: 0,3 A, Aardlekschakelaar - frequentieomvormerbestendig
EAN-code 4015081644858
Serie xEffect
Type nummer FRCDM-63/4/03-S/BFQ
Omschrijving Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCDM, 63A, 4P, 300mA, 10kA, S/BFQ-t
Aantal polen 4
Nom. foutstroom 0.3 A
Nom. (meet)stroom 63 A
Type lekstroom B
Selectieve bescherming Ja
Nom. (meet)spanning 415 V
Montagewijze DIN-rail
Kortsluitvastheid (Icw) 10 kA
Stootstroomvastheid 5 kA
Frequentie 50 Hz
Breedte in module-eenheden 4
Inbouwdiepte 70.5 mm
Kortstondigvertraagd type Nee
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Ja
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 60 °C
Vervuilingsgraad 2
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1.5 - 16 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1.5 - 35 mm²
Kleur Grijs
Schakelmateriaalbreedte 70 mm
Schakelmateriaalhoogte 80 mm
Schakelmateriaaldiepte 76 mm