Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-G/B 167898 6365373
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-G/B
Brutoprijs 1.661,56
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-G/B 167898 11429639
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-G/B 167898 1093525
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-G/B 167898 2253252
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-G/B 167898 2253251
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-G/B 167898 61452
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-G/B 167898 701380
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-G/B 167898 6419204
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-G/B 167898 6412857
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-G/B 167898 6414606
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-G/B 167898 11459488
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-G/B 167898 11470779
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-G/B 167898 11446064
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-G/B 167898 12464642
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-63/4/03-G/B 167898 12463905
Type nummer
FRCDM-63/4/03-G/B
Nom. foutstroom
0.3 A
Nom. (meet)stroom
63 A
Ja
Brutoprijs 1.661,56
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 4 werkdagen
Productomschrijving
167898 FRCDM-63/4/03-G/B Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCDM, 63A, 4P, 300mA, 10kA, G/B-typ
Aardlekschakelaar FRCdM, 4-polig, Nominale stroom In: 63 A, Nominale kortsluitvastheid Icn: 10 met reservezekering kA, Nominale foutstroom IΔN: 0,3 A, Schakelapparatuur industriële en geavanceerde commerciële toepassingen
EAN-code 4015081644650
Serie xEffect
Type nummer FRCDM-63/4/03-G/B
Omschrijving Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCDM, 63A, 4P, 300mA, 10kA, G/B-typ
Aantal polen 4
Nom. foutstroom 0.3 A
Nom. (meet)stroom 63 A
Type lekstroom B
Selectieve bescherming Ja
Nom. (meet)spanning 415 V
Montagewijze DIN-rail
Kortsluitvastheid (Icw) 10 kA
Stootstroomvastheid 3 kA
Frequentie 50 Hz
Breedte in module-eenheden 4
Inbouwdiepte 70.5 mm
Kortstondigvertraagd type Ja
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Ja
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Vervuilingsgraad 2
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1.5 - 16 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1.5 - 35 mm²
Kleur Grijs
Schakelmateriaalbreedte 70 mm
Schakelmateriaalhoogte 80 mm
Schakelmateriaaldiepte 76 mm