Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/BFQ 167905 11431565
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/BFQ
Brutoprijs 1.522,59
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/BFQ 167905 6365377
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/BFQ 167905 11445859
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/BFQ 167905 11489015
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/BFQ 167905 11441674
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/BFQ 167905 6403997
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/BFQ 167905 6413914
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/BFQ 167905 6413889
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/BFQ 167905 2253290
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/BFQ 167905 2253291
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/BFQ 167905 1093525
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/BFQ 167905 61452
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/BFQ 167905 715186
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/BFQ 167905 12463905
Type nummer
FRCDM-40/4/03-G/BFQ
EAN-code
Aantal polen
4
Nom. foutstroom
0.3 A
Nom. (meet)stroom
40 A
Type lekstroom
B
Selectieve bescherming
Ja
Brutoprijs 1.522,59
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 6 werkdagen
Productomschrijving
167905 FRCDM-40/4/03-G/BFQ Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCDM, 40A, 4P, 300mA, 10kA, G/BFQ-t
Aardlekschakelaar FRCdM, 4-polig, Nominale stroom In: 40 A, Nominale kortsluitvastheid Icn: 10 met reservezekering kA, Nominale foutstroom IΔN: 0,3 A, Aardlekschakelaar - frequentieomvormerbestendig
EAN-code 4015081644803
Artikelklasse (ETIM) Aardlekschakelaar
Merk Eaton
Serie xEffect
Type nummer FRCDM-40/4/03-G/BFQ
Omschrijving Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCDM, 40A, 4P, 300mA, 10kA, G/BFQ-t
Land van Oorsprong CZ
Technisch
Aantal polen 4
Nom. foutstroom 0.3 A
Nom. (meet)stroom 40 A
Type lekstroom B
Selectieve bescherming Ja
Nom. (meet)spanning 415 V
Montagewijze DIN-rail
Kortsluitvastheid (Icw) 10 kA
Stootstroomvastheid 3 kA
Frequentie 50 Hz
Nevenapparaat mogelijk Ja
Beschermingsgraad (IP) IP20
Maat (conform DIN 43880) 1
Breedte in module-eenheden 4
Inbouwdiepte 70.5 mm
Kortstondigvertraagd type Ja
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Ja
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 50 °C
Vervuilingsgraad 2
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1.5 - 16 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1.5 - 35 mm²
Spanningstype AC
Explosieveilig Nee
RAL-Nummer (vergelijkbaar) 7035
Kleur Grijs
Schakelmateriaalbreedte 70 mm
Schakelmateriaalhoogte 80 mm
Schakelmateriaaldiepte 76 mm