Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/A 168649 704975
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/A
Brutoprijs 543,78
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/A 168649 52440
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/A 168649 2253430
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/A 168649 2253429
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/03-G/A 168649 1095038
Type nummer
FRCDM-40/4/03-G/A
Nom. foutstroom
0.3 A
Nom. (meet)stroom
40 A
Type lekstroom
A
Selectieve bescherming
Ja
543,78
Brutoprijs 543,78
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 14 werkdagen
Productomschrijving
168649 FRCDM-40/4/03-G/A Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCDM, 40A, 4P, 300mA, 10kA, G/A-typ
Aardlekschakelaar FRCdM, 4-polig, Nominale stroom In: 40 A, Nominale kortsluitvastheid Icn: 10 met reservezekering kA, Nominale foutstroom IΔN: 0,3 A, Schakelapparatuur industriële en geavanceerde commerciële toepassingen
EAN-code 4015081651368
Serie xEffect
Type nummer FRCDM-40/4/03-G/A
Omschrijving Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCDM, 40A, 4P, 300mA, 10kA, G/A-typ
Aantal polen 4
Nom. foutstroom 0.3 A
Nom. (meet)stroom 40 A
Type lekstroom A
Selectieve bescherming Ja
Nom. (meet)spanning 415 V
Montagewijze DIN-rail
Kortsluitvastheid (Icw) 10 kA
Stootstroomvastheid 3 kA
Frequentie 50 Hz
Breedte in module-eenheden 4
Inbouwdiepte 70.5 mm
Kortstondigvertraagd type Ja
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Ja
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 60 °C
Vervuilingsgraad 2
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1.5 - 16 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1.5 - 35 mm²
Kleur Grijs
Schakelmateriaalbreedte 70 mm
Schakelmateriaalhoogte 80 mm
Schakelmateriaaldiepte 76 mm