Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/003-G/B 167893 6365528
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/003-G/B
Brutoprijs 1.118,03
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/003-G/B 167893 11423814
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/003-G/B 167893 61452
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/003-G/B 167893 698060
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/003-G/B 167893 2253224
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/003-G/B 167893 2253225
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/003-G/B 167893 1093525
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/003-G/B 167893 6416651
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/003-G/B 167893 6416189
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/003-G/B 167893 6413921
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/003-G/B 167893 11450870
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/003-G/B 167893 11442131
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/003-G/B 167893 11489570
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/003-G/B 167893 12464155
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-40/4/003-G/B 167893 12463905
Type nummer
FRCDM-40/4/003-G/B
Nom. foutstroom
0.03 A
Nom. (meet)stroom
40 A
Type lekstroom
B
Selectieve bescherming
Ja
Brutoprijs 1.118,03
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Levertermijn op aanvraag
Productomschrijving
167893 FRCDM-40/4/003-G/B Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCDM, 40A, 4P, 30mA, 10kA, G/B-type
Aardlekschakelaar FRCdM, 4-polig, Nominale stroom In: 40 A, Nominale kortsluitvastheid Icn: 10 met reservezekering kA, Nominale foutstroom IΔN: 0,03 A, Schakelapparatuur industriële en geavanceerde commerciële toepassingen
EAN-code 4015081644698
Serie xEffect
Type nummer FRCDM-40/4/003-G/B
Omschrijving Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCDM, 40A, 4P, 30mA, 10kA, G/B-type
Aantal polen 4
Nom. foutstroom 0.03 A
Nom. (meet)stroom 40 A
Type lekstroom B
Selectieve bescherming Ja
Nom. (meet)spanning 415 V
Montagewijze DIN-rail
Kortsluitvastheid (Icw) 10 kA
Stootstroomvastheid 3 kA
Frequentie 50 Hz
Breedte in module-eenheden 4
Inbouwdiepte 70.5 mm
Kortstondigvertraagd type Ja
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Ja
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 60 °C
Vervuilingsgraad 2
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1.5 - 16 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1.5 - 35 mm²
Kleur Grijs
Schakelmateriaalbreedte 70 mm
Schakelmateriaalhoogte 80 mm
Schakelmateriaaldiepte 76 mm