Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-25/4/03-S/BFQ 167908 11429620
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-25/4/03-S/BFQ
Brutoprijs 1.661,56
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-25/4/03-S/BFQ 167908 6365492
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-25/4/03-S/BFQ 167908 11445640
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-25/4/03-S/BFQ 167908 11470599
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-25/4/03-S/BFQ 167908 11486580
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-25/4/03-S/BFQ 167908 6416823
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-25/4/03-S/BFQ 167908 6412500
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-25/4/03-S/BFQ 167908 6416668
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-25/4/03-S/BFQ 167908 714287
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-25/4/03-S/BFQ 167908 61452
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-25/4/03-S/BFQ 167908 2253306
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-25/4/03-S/BFQ 167908 2253307
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-25/4/03-S/BFQ 167908 1093525
Eaton - Aardlekschakelaar - FRCDM-25/4/03-S/BFQ 167908 12463905
Type nummer
FRCDM-25/4/03-S/BFQ
EAN-code
Aantal polen
4
Nom. foutstroom
0.3 A
Nom. (meet)stroom
25 A
Type lekstroom
B
Selectieve bescherming
Ja
Brutoprijs 1.661,56
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 14 werkdagen
Productomschrijving
167908 FRCDM-25/4/03-S/BFQ Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCDM, 25A, 4P, 300mA, 10kA, S/BFQ-t
Aardlekschakelaar FRCdM, 4-polig, Nominale stroom In: 25 A, Nominale kortsluitvastheid Icn: 10 met reservezekering kA, Nominale foutstroom IΔN: 0,3 A, Aardlekschakelaar - frequentieomvormerbestendig
EAN-code 4015081644834
Artikelklasse (ETIM) Aardlekschakelaar
Merk Eaton
Serie xEffect
Type nummer FRCDM-25/4/03-S/BFQ
Omschrijving Aardlekschakelaar digitaal (RCCB) FRCDM, 25A, 4P, 300mA, 10kA, S/BFQ-t
Land van Oorsprong CZ
Technisch
Aantal polen 4
Nom. foutstroom 0.3 A
Nom. (meet)stroom 25 A
Type lekstroom B
Selectieve bescherming Ja
Nom. (meet)spanning 415 V
Montagewijze DIN-rail
Kortsluitvastheid (Icw) 10 kA
Stootstroomvastheid 5 kA
Frequentie 50 Hz
Nevenapparaat mogelijk Ja
Beschermingsgraad (IP) IP20
Maat (conform DIN 43880) 1
Breedte in module-eenheden 4
Inbouwdiepte 70.5 mm
Kortstondigvertraagd type Nee
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Ja
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 60 °C
Vervuilingsgraad 2
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1.5 - 16 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1.5 - 35 mm²
Spanningstype AC
Explosieveilig Nee
RAL-Nummer (vergelijkbaar) 7035
Kleur Grijs
Schakelmateriaalbreedte 70 mm
Schakelmateriaalhoogte 80 mm
Schakelmateriaaldiepte 76 mm