Eaton - Aansluitklem stroomrail - AKU35/10
Brutoprijs
2,78
Eaton - Aansluitklem stroomrail - AKU35/10
Ons artikelnummer
2071085
Artikelnummer fabrikant
107192
Type nummer
AKU35/10
EAN-code
4015081069552
Max. nom. bedrijfsstroom Ie
270 A
Max. aderdoorsnede
35 mm²
Stroomraildikte
10 - 10 mm
Geschikt voor
Vlakke rail
Breedte klem
15.5 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
107192 AKU35/10 Aderaansluitklem 4-35mm², 10 mm
Universele aansluitklem voor geleiders, 4-35mm² AWG 10-AWG 2., direct beëindigd, 3x9x0.8 of 6x9x0.8, 270A, kan worden gebruikt voor alle 10 mm dikke platte rails, breedte=15.5mm, aansluitruimte BxH=10,5x11mm, met geïntegreerde borgveer, met open klemmenkamer en vaste bevestigingsschroef, kan gebruikt worden voor SASY60i, SASY185i
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2071085 |
| Artikelnummer fabrikant | 107192 |
| EAN-code | 4015081069552 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aansluitklem stroomrail |
| Merk | Eaton |
| Serie | Aansluitmateriaal |
| Type nummer | AKU35/10 |
| Omschrijving | Aderaansluitklem 4-35mm², 10 mm |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 270 A |
| Max. aderdoorsnede | 35 mm² |
| Stroomraildikte | 10 - 10 mm |
| Geschikt voor | Vlakke rail |
| Breedte klem | 15.5 mm |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Ja |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 25 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,047 kg |
| Afmeting verpakking | 0,018 x 0,031 x 0,037 M |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,78 per 1 st |
Artikel bevat 1 st