Eaton - Aansluitklem stroomrail - AKU120/5
Brutoprijs
6,11
Eaton - Aansluitklem stroomrail - AKU120/5
Ons artikelnummer
2071083
Artikelnummer fabrikant
107190
Type nummer
AKU120/5
EAN-code
4015081069538
Max. nom. bedrijfsstroom Ie
440 A
Max. aderdoorsnede
120 mm²
Stroomraildikte
5 - 5 mm
Geschikt voor
Vlakke rail
Breedte klem
23.5 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
107190 AKU120/5 Aderaansluitklem 16-120mm², v. 5mm
Universele aansluitklem voor geleiders, 16-120mm² AWG 4-MCM 250., direct beëindigd, 4 x 16 x 0,8, of 6x16x0.8, of 10x16x0.8, 440A, kan worden gebruikt voor alle 5 mm dikke platte rails, breedte=23.5mm, aansluitruimte BxH=17x15mm, met geïntegreerde borgveer, met open klemmenkamer en vaste bevestigingsschroef, kan gebruikt worden voor SASY60i, SASY185i
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2071083 |
| Artikelnummer fabrikant | 107190 |
| EAN-code | 4015081069538 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aansluitklem stroomrail |
| Merk | Eaton |
| Serie | Aansluitmateriaal |
| Type nummer | AKU120/5 |
| Omschrijving | Aderaansluitklem 16-120mm², v. 5mm |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 440 A |
| Max. aderdoorsnede | 120 mm² |
| Stroomraildikte | 5 - 5 mm |
| Geschikt voor | Vlakke rail |
| Breedte klem | 23.5 mm |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Ja |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,101 kg |
| Afmeting verpakking | 0,026 x 0,038 x 0,057 M |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6,11 per 1 st |
Artikel bevat 1 st