Draka - Voedingskabel - VULTO EMC-S2 DCA 3X1,5/1,5 S M
Productomschrijving
VULTO EMC-S2 DCA 3X1,5/1,5 S M OMVLOCHTEN INSTAL. 835300NN
VULTO EMC Dca 0,6/1kV gy 3x1,5/1,5
VULTO EMC Dca is een EMC-afgeschermde motorkabel met een normale brandveiligheid. De kabel wordt toegepast voor de aansluiting van motoren, de voeding van VFD frequentieregelaars en voor voedingen die EMC-storingsgevoelig zijn. De kabel is bestemd voor industriële installaties en olie- en gasinstallaties (on- en offshore). De kabel is met koperband en koperdraad omvlechting maximaal afgeschermd tegen elektromagnetische interferentie. Doordat de afscherming tevens gebruikt wordt als beschermingsleiding, is geen extra aarde nodig. De symmetrische opbouw minimaliseert bovendien de inductiestromen in de aardgeleider. De kabel is robuust en mechanisch sterk en heeft een lange levensduur. De kabel voldoet aan brandklasse Dca-s2,d2,a3 volgens NEN-EN 50575 voor toepassing in bouwwerken met een normaal brandrisico volgens NEN 8012.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2692357 |
| Artikelnummer fabrikant | 835300 |
| EAN-code | 8711401074997 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Draka |
| Serie | VULTO EMC |
| Type nummer | VULTO EMC-S2 DCA 3X1,5/1,5 S M |
| Omschrijving | VULTO EMC Dca 0,6/1kV gy 3x1,5/1,5 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| AWG-maat | Overig |
| Samenstelling geleider | Klasse 1 = massief |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 12.1 Ohm/km |
| Geleidervorm | Rond |
| Aantal aders | 3 |
| Materiaal aderisolatie | Polyolefine |
| Specificatie aderisolatie | Gevulkaniseerd polyetheen (XLPE) |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Adercodering | Kleur |
| Aderscherm | Nee |
| Glasvezelelement | Nee |
| Met aardgeleider | Nee |
| Binnenveldsturing | Nee |
| Buitenveldsturing | Nee |
| Scherm | Nee |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Aantal hulpaders | 0 |
| Nom. doorsnede concentrische geleider | 1.5 mm² |
| Bewapening | Nee |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Mantelkleur | Grijs |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Geleidende coating | Nee |
| Geleider langswaterdicht | Nee |
| Afscherming langswaterdicht | Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Dca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | s2 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | d2 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | a3 |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Brandvertraging | Overig |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Isolatiebehoud volgens IEC 60331 | Nee |
| Isolatiebehoud | Geen |
| Functiebehoud | Geen |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 13.4 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 85 mm |
| Gewicht | 284 kg/km |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | 0 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Nom. spanning U | 1 kV |
| Nom. equivalente koperdoorsnede bewapening | 1.5 mm² |
| Geschikt als installatiekabel | Nee |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Vlechtwerk |
| Materiaal bewapening | Koper |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Kabelbreedte circa | 14 mm |
| Kabelhoogte circa | 14 mm |
| Max. treksterkte tijdens installatie | 0.535 kN |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Ja |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-2 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-3 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 annex E | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| UV-bestendig | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,284 kg |
| Afmeting verpakking | 1 x 0,014 x 0,014 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.352,40 per 100 m |