Draka - Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg - YMz1K xs
Productomschrijving
834645 HULTFLEX XS CCA 0,6/1KV
HULTFLEX XS Cca 0,6/1kV gy# 4G185 mm²
HULTFLEX XS Cca is een soepele, halogeenvrije voedingskabel met een hoge brandveiligheid. De kabel wordt toegepast bij installaties met veel bochten, in vochtige ruimten, in situaties met een hoge omgevingstemperatuur en in kabelbundels. De kabel is geschikt voor gebouwinstallaties, woningbouw, industriële installaties en datacenters. De HULTFLEX XS heeft een extra soepele geleider (Klasse 5) met lage elektrische weerstand (volgens Klasse 2). Hierdoor is deze flexibele kabel makkelijk bij bochten en niveauverschillen te verwerken en bespaart de installateur tijd. De halogeenvrije samenstelling van de kabel maakt het mede mogelijk om hoogwaardige, brandveilige installaties te realiseren. HULTFLEX XS Cca voldoet aan brandklasse Cca-s1,d1,a1 volgens NEN-EN 50575 voor toepassing in bouwwerken met een hoog brandrisico volgens NEN 8012.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4192772 |
| Artikelnummer fabrikant | 834645 |
| EAN-code | 8711401083807 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Draka |
| Serie | |
| Type nummer | YMz1K xs |
| Omschrijving | HULTFLEX XS Cca 0,6/1kV gy# 4G185 mm² |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 185 mm² |
| AWG-maat | Overig |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Geleidervorm | Rond |
| Aantal aders | 4 |
| Materiaal aderisolatie | Polyolefine |
| Specificatie aderisolatie | Gevulkaniseerd polyetheen (XLPE) |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Adercodering | Kleur |
| Aderscherm | Nee |
| Glasvezelelement | Nee |
| Met aardgeleider | Ja |
| Binnenveldsturing | Nee |
| Buitenveldsturing | Nee |
| Scherm | Nee |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Aantal hulpaders | 0 |
| Concentrische geleider | Geen |
| Mantelmateriaal | Polyolefine |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Mantelkleur | Grijs |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Geleidende coating | Nee |
| Geleider langswaterdicht | Nee |
| Afscherming langswaterdicht | Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Cca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | s1 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | d1 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | a1 |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Buitendiameter circa | 58.1 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 240 mm |
| Gewicht | 9112 kg/km |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Nom. spanning U | 1 kV |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Kabelbreedte circa | 59 mm |
| Kabelhoogte circa | 59 mm |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-2 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-3 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 annex E | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| UV-bestendig | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 22 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 500 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 9,112 kg |
| Afmeting verpakking | 1 x 0,059 x 0,059 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 43.935,00 per 100 m |