Draka - Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg - SMz1Kmbfbzh
Productomschrijving
128119 HULTFLEX MBZH FB 90 0.6
HULTFLEX FB 90 rd 4G50
HULTFLEX FB 90 is een halogeenvrije installatiekabel met functiebehoud. De voedingskabel is speciaal ontwikkeld voor delen van brandbeveiligingsinstallaties waar 90 minuten functiebehoud vereist is. De installatiekabel is geschikt voor gebouwinstallaties en industriële installaties en kan ook worden toegepast in vochtige ruimten. Mede dankzij de halogeenvrije, brandvertragende samenstelling is deze kabel extra brandveilig. De grote buigbaarheid maakt deze kabel bijzonder geschikt voor moeilijk bereikbare situaties en om bochten en niveauverschillen te overbruggen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4158090 |
| Artikelnummer fabrikant | 128119 |
| EAN-code | 8711401104069 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Draka |
| Serie | HULTFLEX FB 90 |
| Type nummer | SMz1Kmbfbzh |
| Omschrijving | HULTFLEX FB 90 rd 4G50 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 50 mm² |
| AWG-maat | Overig |
| Samenstelling geleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 0.387 Ohm/km |
| Geleidervorm | Rond |
| Aantal aders | 4 |
| Materiaal aderisolatie | Overig |
| Specificatie aderisolatie | Rubber - siliconenrubber (SIR) |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Adercodering | Kleur |
| Aderscherm | Nee |
| Glasvezelelement | Nee |
| Met aardgeleider | Ja |
| Binnenveldsturing | Nee |
| Buitenveldsturing | Nee |
| Scherm | Nee |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Aantal hulpaders | 0 |
| Concentrische geleider | Geen |
| Bewapening | Nee |
| Mantelmateriaal | Polyolefine |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Mantelkleur | Rood |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Geleidende coating | Nee |
| Geleider langswaterdicht | Nee |
| Afscherming langswaterdicht | Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Ja |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Brandvertraging | Volgens IEC/EN 60332-3-24 |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Ja |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Ja |
| Isolatiebehoud volgens IEC 60331 | Ja |
| Isolatiebehoud | PH 90 |
| Functiebehoud | E90 |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 32.5 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 210 mm |
| Gewicht | 2521 kg/km |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Nom. spanning U | 1 kV |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Kabelbreedte circa | 33 mm |
| Kabelhoogte circa | 33 mm |
| Max. treksterkte tijdens installatie | 3.59 kN |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
| Functiebehoud volgens EN 50200 annex E | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| UV-bestendig | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 22 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,521 kg |
| Afmeting verpakking | 1 x 0,033 x 0,033 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13.837,00 per 100 m |