Draka - Montagedraad - H05V2-U
Productomschrijving
132759 VMD 90C GRIJS 1 H05V2-U RL100
VMD 90C gy 1 mm2 DS100
VMD 90 °C is een hittebestendig, vinyl montagedraad voor schakel- en verdeelkasten. De kabel wordt toegepast in gebouwinstallaties, woningbouw en OEM. De kabel is zelfdovend en UV- en ozonbestendig. Door de hittebestendige eigenschappen is een hogere belasting tot 90 ° C mogelijk. De kabel is uitsluitend bestemd voor signaal en controle en voor inwendige bedrading. VMD 90 °C voldoet aan brandklasse Eca volgens NEN-EN 50575 voor toepassing in bouwwerken met een laag brandrisico volgens NEN 8012.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2122927 |
| Artikelnummer fabrikant | 132759 |
| EAN-code | 8711401138958 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Draka |
| Serie | VMD 90C |
| Type nummer | H05V2-U |
| Omschrijving | VMD 90C gy 1 mm2 DS100 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| AWG-maat | Overig |
| Nom. geleiderdiameter | 1.1 mm |
| Samenstelling geleider | Klasse 1 = massief |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 18.1 Ohm/km |
| Aantal aders | 1 |
| Aders getwist | Nee |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Adercodering | Kleur |
| Aderkleur | Grijs |
| Met aardgeleider | Nee |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Scherm | Nee |
| Litze | Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Nee |
| Brandvertraging | Volgens IEC/EN 60332-1-2 |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Buitendiameter circa | 2.3 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | 5 - 50 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 50 °C |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 10 mm |
| Nom. spanning U | 500 V |
| Geleidervorm | Rond |
| Geschikt als installatiekabel | Nee |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Gewicht | 14 kg/km |
| Loodmantel | Nee |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
| Max. treksterkte tijdens installatie | 0.05 kN |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-2 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-3 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 annex E | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 22 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 100 m |
| Minimale bestelafname | 240 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,4 kg |
| Afmeting verpakking | 0,183 x 0,183 x 0,058 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 99,96 per 1 st |
Artikel bevat 100 m