Draka - Kabelhars - 107824
Productomschrijving
WYMAPLAST 500GR AFDICHTINGSMATERIAAL
WIJMAPLAST gy 500 gram
Wijmaplast is een afdichtingsmiddel voor kabelmaterialen. Dit opvulmateriaal van ongevulcaniseerd rubber wordt toegepast om kabeleinden, kabellassen, wartelinvoeringen, e.d. waterdicht af te sluiten. Deze afdichtingsmassa is geschikt voor gebouwinstallaties, woningbouw en industriële installaties. Doordat Wijmaplast goed hecht op de meest gangbare kabelmaterialen verkrijgt men een degelijke afdichting en dus langere levensduur.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2106796 |
| Artikelnummer fabrikant | 107824 |
| EAN-code | 8711401094315 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelhars |
| Merk | Draka |
| Serie | Wijmaplast |
| Type nummer | 107824 |
| Omschrijving | WIJMAPLAST gy 500 gram |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Materiaal | Overig |
| Inhoud | 500 g |
| Opslagbestendigheid in maanden | 120 |
| Mijnbouwvergunning | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 16 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,6 kg |
| Afmeting verpakking | 0,17 x 0,05 x 0,05 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 20,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st