Draka - Installatiekabel - SMZ1KMBFBZH FB30/60
Productomschrijving
HULT MBZH FB30/60 RD 5G4 SMZ1KMBFBZH FB30/60
HULT mbzh FB 30/60 0,6/1kV rd 5G4 D
HULT FB 30/60 is een halogeenvrije installatiekabel met functiebehoud. De voedings- en stuurstroomkabel is speciaal ontwikkeld voor delen van brandbeveiligingsinstallaties waar 30 of 60 minuten functiebehoud vereist is. De installatiekabel is geschikt voor gebouwinstallaties en industriële installaties en kan ook worden toegepast in vochtige ruimten. Dankzij de halogeenvrije, brandvertragende samenstelling is deze kabel extra brandveilig.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2108100 |
| Artikelnummer fabrikant | 123530 |
| EAN-code | 8711401005144 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Draka |
| Serie | HULT FB30/60 |
| Type nummer | SMZ1KMBFBZH FB30/60 |
| Omschrijving | HULT mbzh FB 30/60 0,6/1kV rd 5G4 D |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 4 mm² |
| AWG-maat | Overig |
| Samenstelling geleider | Klasse 1 = massief |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 4.61 Ohm/km |
| Geleidervorm | Rond |
| Aantal aders | 5 |
| Materiaal aderisolatie | Overig |
| Specificatie aderisolatie | Rubber - siliconenrubber (SIR) |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Adercodering | Cijfers |
| Aderscherm | Nee |
| Glasvezelelement | Nee |
| Met aardgeleider | Ja |
| Binnenveldsturing | Nee |
| Buitenveldsturing | Nee |
| Scherm | Nee |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Aantal hulpaders | 0 |
| Concentrische geleider | Geen |
| Bewapening | Nee |
| Mantelmateriaal | Polyolefine |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Mantelkleur | Rood |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Geleidende coating | Nee |
| Geleider langswaterdicht | Nee |
| Afscherming langswaterdicht | Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Ja |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Brandvertraging | Volgens IEC/EN 60332-3-24 |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Ja |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Ja |
| Isolatiebehoud volgens IEC 60331 | Ja |
| Isolatiebehoud | PH 60 |
| Functiebehoud | E60 |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 15.2 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 95 mm |
| Gewicht | 366 kg/km |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Nom. spanning U | 1 kV |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Kabelbreedte circa | 16 mm |
| Kabelhoogte circa | 16 mm |
| Max. treksterkte tijdens installatie | 0.69 kN |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
| Functiebehoud volgens EN 50200 annex E | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| UV-bestendig | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,366 kg |
| Afmeting verpakking | 1 x 0,016 x 0,016 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.568,00 per 100 m |