Draka - Installatiekabel - 833292
Ons artikelnummer
2435625
Artikelnummer fabrikant
833292
Type nummer
833292
EAN-code
8711401194862
Nom. geleiderdoorsnede
2.5 mm²
Aantal aders
4
Productomschrijving
HULT B2CA FB 30/60 ROOD 4G2,5 MTR HV INSTALLATIEKABEL FB CPR GECERTIFICEERD
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2435625 |
| Artikelnummer fabrikant | 833292 |
| EAN-code | 8711401194862 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Draka |
| Serie | HULT FB30/60 B2ca |
| Type nummer | 833292 |
| Omschrijving | HULT B2ca FB 30/60 0,6/1kV rd 4G2,5 mm2 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Nom. geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Aantal aders | 4 |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,232 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) |