Draka - Grondkabel - Z1S-YMz1Kafas rss
Productomschrijving
836235 HULTOFLEX EMC CCA GY# 3
HULTOFLEX EMC Cca is een soepele, EMC-afgeschermde, halogeenvrije installatiekabel met een hoge brandveiligheid. De kabel is speciaal ontwikkeld voor de aansluiting van motoren en de voeding van VFD frequentieregelaars en systemen die EMC-storingsgevoelig zijn. De kabel is bestemd voor industriële installaties, scheepsbouw en olie- en gasinstallaties (on- en offshore). De kabel is met koperband en koperdraad omvlechting maximaal afgeschermd tegen elektromagnetische interferentie. Doordat de afscherming tevens gebruikt wordt als beschermingsleiding, is geen extra aarde nodig. De symmetrische opbouw minimaliseert bovendien de inductiestromen in de aardgeleider. De kabel is robuust en mechanisch sterk en heeft een lange levensduur. Door de soepele samenstelling is de kabel makkelijk te installeren en beter bestand tegen trillingen. De kabel voldoet aan brandklasse Cca-s1,d1,a1 volgens NEN-EN 50575 voor toepassing in bouwwerken met een hoog brandrisico volgens NEN 8012.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4304110 |
| Artikelnummer fabrikant | 836235 |
| EAN-code | 8711401094155 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Draka |
| Serie | |
| Type nummer | Z1S-YMz1Kafas rss |
| Omschrijving | HULTOFLEX EMC Cca gy# 3x185/75 mm2 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 185 mm² |
| AWG-maat | Overig |
| Samenstelling geleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 0.099 Ohm/km |
| Geleidervorm | Rond |
| Aantal aders | 3 |
| Materiaal aderisolatie | Polyolefine |
| Specificatie aderisolatie | Gevulkaniseerd polyetheen (XLPE) |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Adercodering | Kleur |
| Aderscherm | Nee |
| Glasvezelelement | Nee |
| Met aardgeleider | Nee |
| Binnenveldsturing | Nee |
| Buitenveldsturing | Nee |
| Scherm | Nee |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Aantal hulpaders | 0 |
| Concentrische geleider | Koper |
| Nom. doorsnede concentrische geleider | 75 mm² |
| Mantelmateriaal | Polyolefine |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Mantelkleur | Grijs |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Geleidende coating | Nee |
| Geleider langswaterdicht | Nee |
| Afscherming langswaterdicht | Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Cca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | s1 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | d1 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | a1 |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Buitendiameter circa | 54.4 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 385 mm |
| Gewicht | 8097 kg/km |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Nom. spanning U | 1 kV |
| Nom. equivalente koperdoorsnede bewapening | 75 mm² |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Ja |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Vlechtwerk |
| Materiaal bewapening | Koper |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Kabelbreedte circa | 55 mm |
| Kabelhoogte circa | 55 mm |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Ja |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-2 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-3 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 annex E | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| UV-bestendig | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 22 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 500 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8,097 kg |
| Afmeting verpakking | 1 x 0,055 x 0,055 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 515,10 per 1 m |