Draka - Grondkabel - 828974
Productomschrijving
HULTAFLEX CCA 4X70/35 MTR HV INSTALLATIEKABEL GEARMEERD
HULTAFLEX Cca 0,6/1kV gy 4x70/35
HULTAFLEX Cca is een gearmeerde, halogeenvrije voedings- en stuurstroomkabel met een hoge brandveiligheid. De kabel kan direct in de grond worden gelegd voor hoofd- en verdeelinrichtingen en is bovengronds toepasbaar voor installaties waarbij hoge eisen ten aanzien van mechanische bescherming worden gesteld. Verder wordt de kabel toegepast bij installaties met veel bochten, in situaties met een hoge omgevingstemperatuur en in kabelbundels. De kabel is geschikt voor gebouwinstallaties, woningbouw, industriële installaties en datacenters. De halogeenvrije samenstelling van de kabel maakt het mede mogelijk om hoogwaardige, brandveilige installaties te realiseren. Doordat de kabel goed stripbaar is, valt hij makkelijk te verwerken. HULTAFLEX Cca voldoet een brandklasse Cca-s1,d1,a1 volgens NEN-EN 50575 voor toepassing in bouwwerken met een hoog brandrisico volgens NEN 8012.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2435366 |
| Artikelnummer fabrikant | 828974 |
| EAN-code | 8711401192905 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Draka |
| Serie | HULTAFLEX |
| Type nummer | 828974 |
| Omschrijving | HULTAFLEX Cca 0,6/1kV gy 4x70/35 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 70 mm² |
| AWG-maat | Overig |
| Samenstelling geleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 0.268 Ohm/km |
| Geleidervorm | Rond |
| Aantal aders | 4 |
| Materiaal aderisolatie | Polyolefine |
| Specificatie aderisolatie | Gevulkaniseerd polyetheen (XLPE) |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Adercodering | Kleur |
| Aderscherm | Nee |
| Glasvezelelement | Nee |
| Met aardgeleider | Nee |
| Binnenveldsturing | Nee |
| Buitenveldsturing | Nee |
| Scherm | Nee |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Aantal hulpaders | 0 |
| Concentrische geleider | Geen |
| Bewapening | Ja |
| Mantelmateriaal | Polyolefine |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Mantelkleur | Grijs |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Geleidende coating | Nee |
| Geleider langswaterdicht | Nee |
| Afscherming langswaterdicht | Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Cca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | s1 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | d1 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | a1 |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Ja |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Brandvertraging | Overig |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Isolatiebehoud volgens IEC 60331 | Nee |
| Isolatiebehoud | Geen |
| Functiebehoud | Geen |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 39.8 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 280 mm |
| Gewicht | 4241 kg/km |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Nom. spanning U | 1 kV |
| Nom. equivalente koperdoorsnede bewapening | 35 mm² |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Draad |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Kabelbreedte circa | 40 mm |
| Kabelhoogte circa | 40 mm |
| Max. treksterkte tijdens installatie | 10 kN |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Ja |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-2 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-3 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 annex E | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| UV-bestendig | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 22 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1000 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,241 kg |
| Afmeting verpakking | 1 x 0,04 x 0,04 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 17.640,00 per 100 m |