Draka - Data- en communicatiekabel - S1NGLE 400
Productomschrijving
836636 ICS S1NGLE CCA GY# 1X2X
S1NGLE Cca is een Single Pair Ethernet kabel voor datacommunicatie in bus-netwerken. De kabel wordt toegepast in industriële installaties en voor OEM doeleinden, zowel indoor als outdoor. Dankzij de Fast Connect montage is een snelle installatie mogelijk. Single Pair Ethernet (SPE) voor 10 Mbps (10Base-T1) kanalen tot 1000m, brandbreedte 20 MHz volgens IEC 601156-13. Ondersteund remote powering over data pair (PoDL) klasse 10 en 13. Deze kabel kan ook worden gebruikt voor RS485-, PB PA- en Fieldbus toepassingen volgens ISO 601158-2. Deze kabel voldoet aan brandklasse Cca-s1,d1,a1 volgens NEN-EN 50575 voor toepassing in bouwwerken met een hoog brandrisico volgens NEN 8012.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4304211 |
| Artikelnummer fabrikant | 836636 |
| EAN-code | 8711401206930 |
| Artikelklasse (ETIM) | Data- en communicatiekabel |
| Merk | Draka |
| Serie | |
| Type nummer | S1NGLE 400 |
| Omschrijving | ICS S1NGLE Cca gy# 1x2x22/7 AWG |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| AWG-maat | 22 |
| Samenstelling geleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Aantal aders | 2 |
| Materiaal aderisolatie | Polyolefine |
| Specificatie aderisolatie | Polyethyleen (PE) |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Adercodering | Kleur |
| Afscherming groepen | Folie en vlechtwerk |
| Afscherming collectief | Folie en vlechtwerk |
| Kabel langswaterdicht | Nee |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
| Mantelmateriaal | Polyolefine |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Mantelkleur | Wit |
| Bewapening/armering | Vlechtwerk |
| Materiaal bewapening | Overig |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Cca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | s1 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | d1 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | a1 |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Buitendiameter circa | 5.7 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 25 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -10 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -20 - 80 °C |
| UV-bestendig | Nee |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Geschikt als telefoonkabel | Nee |
| Geschikt als computer data kabel | Nee |
| Geschikt als signaalkabel | Ja |
| Gewicht | 46 kg/km |
| Kabeltype | S / FTP |
| Litze | Nee |
| Kabelbreedte circa | 6 mm |
| Kabelhoogte circa | 6 mm |
| Nom. spanning U | 500 V |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-23 | Nee |
| Duplex | Nee |
| Geschikt voor gebruik als beveiligingsalarmkabel | Nee |
| Met ripkoord | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 22 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1500 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 73 kg |
| Afmeting verpakking | 0,5 x 0,424 x 0,5 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5.262,60 per 1 st |
Artikel bevat 1500 m