Doepke - Vlotterschakelaar - Champ 2 G-L/F 10 m
Ons artikelnummer
4366574
Artikelnummer fabrikant
09921009
Type nummer
Champ 2 G-L/F 10 m
EAN-code
4014712063075
Productomschrijving
09921009 VLOTTERSCHAK CHAMP 2
Vlotterschak Champ 2 G-L/F 10 m 1wis
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4366574 |
| Artikelnummer fabrikant | 09921009 |
| EAN-code | 4014712063075 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vlotterschakelaar |
| Merk | Doepke |
| Serie | Kern assortiment |
| Type nummer | Champ 2 G-L/F 10 m |
| Omschrijving | Vlotterschak Champ 2 G-L/F 10 m 1wis |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,212 kg |
| Afmeting verpakking | 0,21 x 0,21 x 0,07 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 111,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st