Doepke - Vlotterschakelaar - Champ 1 GS-F 10 m
Ons artikelnummer
4366573
Artikelnummer fabrikant
09921008
Type nummer
Champ 1 GS-F 10 m
EAN-code
4014712063068
Productomschrijving
09921008 VLOTTERSCHAK CHAMP 1
Vlotterschak Champ 1 GS-F 10 m 1maak
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4366573 |
| Artikelnummer fabrikant | 09921008 |
| EAN-code | 4014712063068 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vlotterschakelaar |
| Merk | Doepke |
| Serie | Kern assortiment |
| Type nummer | Champ 1 GS-F 10 m |
| Omschrijving | Vlotterschak Champ 1 GS-F 10 m 1maak |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,233 kg |
| Afmeting verpakking | 0,22 x 0,21 x 0,07 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 106,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st